Neden Bayimiz Olmalısınız?
Springday markasıyla, Isıtma ve soğutma alanında faaliyet gösteren firmamız, yeni nesil cihazları ve çözümleriyle bayilik için sizlere fırsat yaratıyor!
Ege Vizyon Elektronik Makina San. Ve Tic. A.Ş. 2005 yılında Denizli’de faaliyet başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana elektronik, tekstil makinalarının bakım ve onarımı ile otomasyon hizmeti veren ve bu alanlarda çalışmalarını sürdüren firmamızın teknik kadrosu, gazlı soğutma sistemlerindeki enerji maliyetlerinin yüksek olmasını dikkate alarak, fizibiilte çalışmaları yaptı. 2008 yılında da evaporatif soğutucuları konusunda çalışmalara hız verdi. Firmamız başta sanayi kuruluşları olmak üzere, küçük ve orta ölçekli işletmelerde enerji maliyetlerinde %90 oranında tasarruf yapılmasını sağladı.
2011 yılında da ‘Springday’ markamızı oluşturarak, ulusal ve uluslararası piyasalarda boy göstermeye başladı. Güçlü teknik kadrosu ve satış ağıyla hizmet veren Springday, hayatın her alanında tasarruflu serinlik ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. Springday “Çalışana sağlık, işverene tasarruf” anlayışıyla hizmet ağını genişletip, yoluna devam ediyor.
Sloganı; “İNSAN ve ÇEVRE” olan ‘Springday’ çöl sıcaklarına meydan okuyup, ucuz ve sağlıklı serinlik olanağı sağlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.
Bayimiz olarak Springday markalı yeni nesil ürünlerimizi satmanın avantajlarından yararlanın. Geniş kullanım alanlarına sahip olup, Pazar payı çok yüksektir. Kaliteli ürün yelpazesiyle, düşük risk oranına sahip olup yüksek kazanç sağlar.
Bayimiz olun!!!