Evaporatif Soğutucu Ped ve Evaporatif Soğutucuların Uygulama Alanları

 

  1. Endüstriyel alanlar ; Tekstil konfeksiyon , tekstil iplik üretim yerleri , çorap / dış ve iç giyim yapımı, cam, kalıp, kauçuk, haddehane , araba üretim ve beyaz eşya üretim tesisleri ,çimento fabrikaları , kaplama, serigrafi baskı, elektronik, ev aletleri, ayakkabı yapımı, baskı, gıda maddeleri, boyahane , çamaşırhane ve yüksek sıcaklıklı diğer atölyeler.
  2. Bar, restaurant , mağazalar ,kalabalık kullanım alanları ,pazar yerleri , bekleme alanları , açık alanlar
  3. Seralar , büyükbaş ve küçükbaş hayvan çiftlikleri , tavuk kümesleri

    sera evaporatif soğutucu ped

Genel bilgiler :

Evaporatif soğutma pedleri, maksimum soğutma ve güvenilir hizmet sunmak için tasarlanmıştır. Bozulmaya ve çürümeye karşı koymak için kimyasal olarak işlenmiş özel olarak tasarlanmış selüloz kağıttan yapılmıştır. Çapraz oluklu, eşit olmayan açılı ped tasarımımız, optimum soğutma için hava ve suyun faydalı bir şekilde karıştırılmasını sağlar.

Bu benzersiz tasarım, aynı zamanda, havanın en sıcak, en kuru, en direk olduğu ve en yoğun buharlaşmanın meydana geldiği pedin yüzeyine giren havaya daha fazla su yönlendirmek için de işlev görür.

Özellikleri ;

  1. Yüksek serinletme etkinliği ; Springday evaporatif soğutucu ped sisteminde kullanılan tasarım , imalat ve malzemeler sayesinde olağanüstü oranlar elde edilmektedir.
  2. Yüksek Yüz Hızı havası, su damlası aktarımı olmadan ped boyunca hareket eder.
  3.  Sığ açı, yüksek hızlı havanın önemli direnç olmadan pedden geçmesini sağlar.
  4.  Eşit olmayan oluk tasarımının dik açısı, pedin yüzeyindeki kir ve kalıntıları temizler. Bu temizleme  işlemi suyu en çok ihtiyaç duyulduğu yerde pedin yüzeyine giren havaya yönlendirir.
  5.  Bakımı kolay ; bir çok durumda rutin bakımı sistem çalışırken bile yapılabilir.

Daha fazla bilgi için lütfen tarafımıza ulaşınız.