Kafeler , Restoranlar ve Barlar için İnfrared Isıtma – Cafe Isıtıcıları

Infrared Isıtma

Barlar, kafeler ve restoranlar günümüzde hiç olmadıkları kadar popülerler. Bu popülerlik sayılarını da aynı oranda artırmaktadır. Peki, bir bar, kafe veya restoran sahibi kendi işletmesini diğer işletmelerden nasıl farklılaştırabilir ve müşterileri için cazip bir mekan haline nasıl getirebilir? Bu soruların birden çok cevabı olabilir. Bununla birlikte, enerji maliyetlerinin düşürülmesi kesinlikle bu cevaplardan birisidir. Bu çerçevede geleneksel ısıtma yerine infrared ısıtmaya geçmeniz enerji maliyetlerinizde ciddi bir rahatlama yaratacaktır.

Düşük Maliyetler

İnfrared ısıtma geleneksel ısıtmaya göre daha enerji etkin olarak bilinir. Geleneksel ısıtmada odadaki havayı ısıtmak için ısıtıcılarınızı çalıştırmanız ve bunu tüm gün devam ettirmeniz gerekir. Ayrıca, hava akımı ve cereyan nedeniyle kaybedilen ısı da cabasıdır. İnfrared ısıtma ise doğrudan sıcaklığı karşısında bulunan kişiye, objeye gönderdiği için böyle bir probleme doğrudan bir çözüm olmaktadır ve düşük maliyetler sunmaktadır.

Düşük Karbon Üretimi

Tüm diğer işletmeler gibi bar, kafe ve restoranlar da sürdürülebilirliğe katkıda bulunmalıdırlar. Daha yeşil bir işletme olmak istiyor ve fosil yakıtlardan uzaklaşmayı arzuluyorsanız infrared ısıtmaya geçmeniz karbon emisyonlarınızı düşürmek için mükemmel bir fırsat olabilir.

Anında Isıtma

İnfrared ısıtıcılar güneşin ısısını teninizde hissetmeniz gibi yaydığı sıcaklığı doğrudan yönetildikleri cisimlere vermekte ve ısıtmaktadırlar. İnfrared ısıtma ile geleneksel yöntemleri kullanarak yaptığınız gibi saatlerce ortamın ısınmasını beklemenize gerek kalmayacaktır. Isıtıcınızı açtığınız anda bar, kafe ve restoranınızda istediğiniz yerler anında ısınacak ve siz ve müşterileriniz bekletmek zorunda kalmayacaktır.

Daha Konforlu Isıtma

İnfrared ısıtma ile müşterilerinizi anında ısıtabilirsiniz. Ayrıca özellikle işletmeniz eski bir binada bulunuyorsa cereyan ve soğuk alanların üstesinden gelmeniz hiçte zor bir görev olmayacaktır. İnfrared ısıtma hava yerine insanlar da dahil olmak üzere cisimleri ısıtarak çalıştığı için soğuğa karşı daha iyi bir koruma sunacak ve herkesi daha rahat hissettirecektir.

Harika Görünüm

Hacimli radyatörler ve benzeri ısıtma araçları estetik olmayan bir görünüm ortaya koyarlar. İnfrared ısıtıcılar ise birçok farklı tasarımda üretilmektedirler. Duvara ve tabana monte edilebilen şık modeller, ayna şeklinde olan modeller ve hatta sanat eseri şeklinde olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bulunduğunuz alanla bütünleşecek ve hem yer hem de görünüm açısından avantaj yaratacak şekilde infrared ısıtıcılardan yararlanabilirsiniz.

Kafe ısıtıcıları ve genel ısıtıcılarımız için tıklayınız. Isıtma sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tarafımıza ulaşınız.