Masa altı ısıtıcılar / ısıtıcılı masalar/ masa altı ayak ısıtıcılar hakkında bilmeniz gerekenler

Masa altı ısıtıcılar / ısıtıcılı masalar/ masa altı ayak ısıtıcılar hakkında bilmeniz gerekenler.

Masa altı ısıtma sistemleri son zamanlarda çok yoğun ilgi görmeye başladı. Özellikle Cafe, restoran, bahçe, balkon gibi tüm açık alanlarda müşterileri memnuniyetini en üst noktaya taşımak için masa altı ısıtıcılar popülerliğini arttırdı. Isınan havanın özkütlesi gereği hemen yukarıya çıkmasından dolayı altan ısıtma doğru bir ısıtma yöntemidir. Onun için doğru bir ısınma yöntemi olarak yerden ısıtma önerilir.
Masa altı ısıtıcılar bu kadar popüler yapan ne?
Cafe, restoran gibi işletmeler için için en uygun ısıtma yöntemlerinden biridir. Üstten ısıtma yöntemlerine göre daha ideal ve verimli çalışırlar. Üstten ısıtma sistemleri başağrısı ve birçok hastalığa sebebiyet verebilmektedir. En ideal ısınma şekli alttandır.

Enerji tüketim miktarı üstten ısıtma sistemlerine göre daha ucuzdur. 2 saatlik bir çalışmada 1 TL elektrik tüketir. Bundan dolayı diğer pahalı ısıtma sistemlerine göre kendisini kısa sürede amorti edebilmektedir.
Doğalgaz ve lpg gibi yanma gerçekleşmediği için sıfır CO2 Emisyonu ile tamamen doğa dostu bir ürün olan masa altı ısıtıcılarda, atık gaz , baş ağrısı ya da koku sorunu ile karşılaşılmaz.
Tasarımı gereği mevcut masanızın altına ayak olarak kullanabilir isterse üzerine tabla ekleyerek yeni bir masa olarak kullanabilirsiniz. Tasarımıyla hem ısıtıcı hem de masa vazifesi görmektedir. O yüzden ayrıca bir ısıtıcı sitemine gerek yoktur.

Müşteri yakından ve en doğru açıdan ısıtılır, bu nedenle verimliliği yüksektir, Müşteri varsa kullanılır yoksa kapatılır. Yani masa kazanıyorsa tüketir.
Springday ailesi olarak ısıtma ve soğutma sektöründe müşteri odaklı çözümlerimizle özellikle Cafe, restoran, bahçe, balkon gibi tüm açık alanlarda ısıtma ve soğutma konusunda tercih edilen ilk marka olma özelliğini taşımaktayız. Masa altı ısıtıcılarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve masa altı ısıtıcı fiyatları hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer ısıtıcı çeşitlerimiz için ziyaret ediniz https://springday.com.tr//isiticilar/