SATIŞ ÖNCESİ

Yer tesbiti

İklimlendirme ve havalandırmayla ilgili problem yaşayan ve bunun giderilmesi için uzman görüşüne ihtiyaç duyan müşterilerimize verdiğimiz keşif ve danışmanlık hizmetidir. Satış grubunun yönlendirmesiyle uzman mühendis ve teknikerlerimiz tarafından problem yaşanan yerde gerekli incelemeler yapılır. Bu incelemeler sonrasında müşterinin beklentileri de göz önünde tutularak en ekonomik çözüm geliştirilir. Bu sonuçlar bir rapor halinde isteği yapan satış gurubundaki ilgiliye verilir. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Özel Tip Proje Çözümleri  Proje  Danışmanlık Hizmetleri

Özellikle başta sanayi kuruluşları olmak üzere, küçük ve orta ölçekli işletmelerde işletmelere uygun özel tip  iklimlendirme, havalandırma, evaporatif soğutma ve ısıtma  taleplerine  uygun  Arge, Tasarım  , Üretim  , Fabrika ve Saha Testleri ve Eğitim hizmetlerini , Proje Yönetimini tecrübeli konusunda uzman proje yöneticilerimiz ve kadromuz  ile  uzun  yıllardır başarı ile
gerçekleştirmekteyiz. Özel projelerde edinimiş bilgi ve birikimimiz sayesinde ,projelerinizin sorunsuz ve zamanında
tamamlanmasını sağlayacak çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

SATIŞ SONRASI

Montaj ve devreye Alma

Satışı gerçekleştirilen çözümlerimiz  , uygun tesisat altyapısı müşteriler tarafından hazır hale getirildiğinde uzman teknik servis personeli tarafından montaj ve kurulumu yapıldıktan sonra devreye alınır. Yetkili personel tarafınca devreye alınan tüm ürünlerimiz devreye alımından itibaren 2 yıl servis  ve yedek parça garantisi altındadır.

Bakım Sözleşmesi Hizmetleri

Bakım Sözleşmeleri, garanti süreleri dolmuş cihazların arızalanmaması için gerekli önlemleri almak ve cihazlara periyodik olarak bakım yapılarak ekonomik ömürlerini uzatmayı amaçlamaktadır. Periyodik bakımlara rağmen cihazdan veya kullanım hatalarından dolayı cihazın arızalanması durumunda cihaza müdahale edilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz iki türlü sözleşme bulunmaktadır.

1. Parça Dahil:

Bu sözleşme kapsamında cihazlara yıllık periyodik bakım yapılır. Cihazın arızalanması durumunda teknik servisimiz müdahale edecektir. Bu müdahalede kullanılacak yedek parçalar için ücret istenmeyecektir. Yalnız kullanıcı hatası nedeniyle oluşan arızalarda parça ücreti müşteriye aittir. Aküler sarf malzemeleri olduğu için bu sözleşme kapsamına girmez.

2. Parça Hariç:

Bu sözleşme kapsamına cihazlara yıllık periyodik bakım yapılır. Cihazın arızalanması durumunda teknik servisimiz müdahale edecektir. Bu müdahalede sadece parça bedeli talep edilecektir.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler malzeme ve işçilik hatalarına karşı 24 ay firmamızın garantisi altındadır.  Garanti içi veya dışı olduğuna bakılmaksızın müşterilerimizden gelen arızalı cihazlar en kısa süre içinde onarılarak tekrar çalışır hale getirilmektedir. Cihazın büyüklüğüne ve arızanın cinsine göre gerekirse müşteri yerinde gerekirse teknik servis istasyonumuzda cihazınızın tüm arızaları giderilir.